Nam zależy!

Nam zależy!

marketing w gastronomii

marketing w gastronomii

marketing w gastronomii – Wyobraź sobie następującą sytuację:

marketing w gastronomii – Jesteś w super przytulnej knajpce. Siedzisz sobie wygodnie, z głośników wydobywa się przyjemna muzyczka, podchodząca kelnerka mile się uśmiecha. Zamawiasz jedzenie – jak się później okazuje przepyszne.
Po tym wszystkim na Twojej twarzy zostaje tylko uśmiech i zadowolenie.
Wychodząc z lokalu zahaczasz jeszcze o „kibelek”, a tam „armagedon”:
reszta papieru na rolce, podłoga klejąca – nieposprzątana, lustro zachlapane – normalnie, aż przykro patrzeć, a tym bardziej przebywać, aż odechciewa się potrzeby. I wtedy podświadomie do Twojego umysłu dochodzi przekaz:

„IM CHYBA NIE ZALEŻY”

Czar miłej atmosfery został przyćmiony, albo całkowicie prysł, zapominasz o tym jak było fajnie, a teraz pamiętasz o tej okropnej toalecie. No tak, niby tylko toaleta, a jak potrafi popsuć obraz całej knajpki.

I tak to jest w wielu firmach: inwestują w markę, reklamę czy produkty, a zapominają o drobnych sprawach które pozostawiają fatalne wrażenie.

To właśnie są „małe WIELKIE sprawy” które mówią klientom „NAM ZALEŻY” albo „NAM NIE ZALEŻY”.

A jak jest w Twojej firmie?
Dbasz o drobne małe sprawy czy tylko skupiasz się na tych dużych?

Marketing w gastronomii jak i w innych branżach jest bardzo potrzebny. Ten krótki przykład pokazuje jak ważne są detale, które mieszczą się w ramy marketingu. Czasami parę popełnionych błędów skutkuje skutecznym zniechęceniem do siebie potencjalnych klientów i fanów. Dbając o wizerunek swojej marki nie możemy o niczym zapomnieć.
Tytuł wpisu pokazuje dobitnie co powinni odczuwać nasi klienci po wyjściu z naszego lokalu, oczywiście dotyczy to w sumie każdej branży.

Jeżeli nie wiesz w jaki sposób pokazać to swoim fanom zgłoś się do nas. Nasze fachowe i chłodne spojrzenie na Twój biznes pozwoli dostrzec jego niedoskonałości i je wyeliminować, aby poprawić odbiór Twojej firmy i świadczonych przez Ciebie usług. Skup się na tym co robisz najlepiej, a te sprawy zostaw nam.

Fajna FIRMA
Fajna FIRMA
Fajnie napisać coś fajnego ;)