Nasz fajny świat

Jo!

To tutaj zaczyna się magia.

Skuteczny marketing to: 50/50

Wychodzimy z założenia, że nie można skutecznie działać dopóki nie znajdzie się istoty problemu.
Dlatego tyle samo czasu przeznaczamy na analizę problemu jak na wprowadzenie działań marketingowych.


Ważne aby zrozumieć jedną zasadę: Ty nie sprzedajesz produktów ani usług, tylko oferujesz rozwiązania oraz dostarczasz przeżyć.
Powiedzmy, że prowadzisz restaurację: ogólnie mówiąc sprzedajesz posiłki w postaci dań obiadowych, ale tak naprawdę dostarczasz ROZWIĄZANIE w postaci zaspokojenia głodu oraz oferujesz PRZEŻYCIE w postaci doznań smakowych.
A to zmienia wszystko....

50% Analiza problemu

DNA TWOJEJ FIMRY
Po co tak naprawdę przychodzą do Ciebie klienci? Trzeba zrozumieć co oferuje Twoja firma i jakie korzyści dostarczasz swoim klientom.

50% Działania marketingowe

KAMPANIE REKLAMOWE
Mając już odpowiedzi na najważniejsze pytania, możemy wprowadzić skuteczne działania marketingowe trafiające w klienta.

Paralaksa tła

Fajnie robić coś fajnego ;)

 

Co

... jeszcze warto wiedzieć.

Aby skutecznie mówić do klientów
trzeba najpierw zrozumieć jak działa umysł.

Codziennie jadąc do pracy mijasz reklamę "BOBAS: sklep dla niemowląt", ale przecież Ty nie masz dzieci więc ten przekaz jest Ci obojętny.

Wieczorem jednak dowiadujesz się, że zostaniesz rodzicem i następnego dnia jadąc do pracy ta sama reklama wzbudza Twoje zainteresowanie.

Twój umysł ją zarejestrował, ponieważ pojawiła się w Tobie potrzeba "zostanę rodzicem, dlatego muszę zadbać o swoje dziecko".

Tak działa nasz umysł: pewne rzeczy widzimy dopiero wtedy, kiedy w głowie pojawi się potrzeba posiadania czegoś. A jak to wykorzystać w reklamie ? Czytaj dalej...

Jadąc do pracy widzisz tekst na bilboardzie: "TRADION LX: nasz nowym model motocykla". Tylko Ty nie widzisz siebie na motocyklu, więc jest Ci obojętna ta reklama.

Innym razem widzisz taki napis: "Po ciężkiej pracy, ubierz skórzaną kurtkę, wskocz na nasz nowy motocykl i poczuj się wolny".

Pewnie taki przekaz nie od razu zachęci do zakupu, ale uruchomi wyobraźnię i może pojawi się myśl: "jakby to było", a to już pierwszy krok do wzbudzenia potrzeby.

Powyższe słowa pochodzą od szefa Harley-Davidsowna, który twierdzi że nie sprzedaje motocykli tylko "styl życia buntownika".

Tyle!

Teraz czas na Twój ruch.

Dzwoń do nas... rozruszamy Twój biznes.
+48 506 301 787