Wiesz, że nikt nie kupuje Twojej oferty…

Wiesz, że nikt nie kupuje Twojej oferty…

Czy tak samo jak większość firm sądzisz, że klientów interesują Twoje wyszukane i niebanalne produkty, Twoja super oferta?
Otóż nie. Zupełnie ich to nie obchodzi i dopiero wtedy, kiedy to zrozumiesz Twoja sprzedaż poszybuje w górę!

Absurd? A może pytanie: o co tu właściwie chodzi? A może: o co chodzi z tymi moimi produktami?

Człowiek nie chce kupić młotka, on po prostu potrzebuje wbić gwóźdź – czy teraz już coś zaczyna kiełkować w Twojej głowie? Zaczynasz rozumieć? Jeśli nie to czytaj cierpliwie dalej.

Są osoby, które uprawiają amatorsko sport. Biegają, ćwiczą, powiedzmy że nawet miło w ten sposób spędzają czas, tzw. przyjemne z pożytecznym. Myślisz, że tak naprawdę chcą to robić? Rzeczywiście uważasz, że ludziom chce się biegać długie dystanse np. na 10 km, męczyć na siłowniach i w klubach fitness? Pocić i narażać się na ból? Nie, nie i jeszcze raz nie!
Ludzie nie chcą uprawiać sportu, chcą po prostu lepiej się czuć i jeszcze lepiej wyglądać. Gdyby leżenie na kanapie, czytanie książek, albo np. gra w szachy czy też cokolwiek innego dawało takie same efekty jak bieganie czy różnego rodzaju ćwiczenia, to wierz nam, nikt by nie biegał i się nie męczył, a taka firma jak NIKE sprzedawałaby poduszki pod tyłek zamiast sportowe ciuszki.

Ale jak to się ma do mojej oferty?

Ludzie nie kupują Twoich produktów ani usług! Klienci szukają rozwiązań. Twoja firma te rozwiązania z pewnością posiada, ale czy komunikujesz to w taki sposób klientowi? Czy mówisz mu o korzyściach, jakie faktycznie odniesie w związku z kupieniem akurat u Ciebie? Sprzedajesz produkty, jak większości firm czy może rozwiązujesz problemy? Jak jest stworzona Twoja oferta, co mówi klientowi?

Możemy Ci pomóc!

Zmieniamy produkty i usługi w korzyści i rozwiązania.
Powiemy Ci jak dziś patrzy na Twoją firmę klient, a jak może postrzegać ją jutro. Pokażemy stworzyć unikalną historię Twojej marki, produktów i usług.

Fajna FIRMA
Fajna FIRMA
Fajnie napisać coś fajnego ;)